Olof Arborelius oljemålning
2015-01-29
289431
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ARBORELIUS, Olof (1842-1915): Landskap, monogramsignerad OA, olja på duk, 20x29 cm
Dubblerad, renoverad