Arne Nilsson
2015-01-29
289415
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
NILSSON, Arne (född 1925): Byggnader, monogramsignerad och daterad AN-47, olja på pannå, 65x81cm