Elis Ryberg färglitografi
2015-01-29
289406
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
RYBERG, Elis (1919-1985): Man på zebra, signerad samt numrerad Elis Ryberg 206/300, färglitografi, 52x43 cm