Edvard Wallenqvist oljemålning
2015-01-29
289404
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
WALLENQVIST, Edvard (1894-1986): "Apelsiner", signerad Wallenqvist samt daterad a tergo-58, olja på pannå, 45x54 cm
Färgbortfall