Orientmatta
2015-02-02
289387
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
ORIENTMATTA, västpersisk, kelim, semiantik, ca 1950-tal, ca 237x152 cm
Äldre lagning med en mindre färgblödning