Sängbord 1950-tal
2015-01-29
289361
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SÄNGBORD, 1900-talets mitt, bemålat, höjd 57, 66x35 cm
Senare bemålat