Etuier silver
2015-01-29
289360
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ETUIER, 3 st., silver, en stämplad Åbo 1957, vikt ca 290 g
Delvis med inskriptioner och bucklor