Vaser Japan Imari
2015-01-29
289336
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
VASER, 1 par, porslin, Japan Edo (1614-1868), imari, dekor av blommor och tranor, höjd 27 cm
den ena med ett mynningsnagg, sliten förgyllning