Kunglig Dansk figurin Axel Locher
2015-01-28
289252
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
FIGURIN, porslin, Royal Copenhagen, otydligt monogramsignerad och daterad 1905, sannolikt Axel Locher, numrerad untertill 673 samt 149, ca 21 x 24 cm