Kandelabrar senempire Frankrike

Klubbat för:

36 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

KANDELABRAR, 1 par, senempire, Frankrike, för 3 ljus vardera, segergudinnan Victoria uppbärandes en segerkrans, brännförgylld och mörkpatinerad brons, höjd 51,5 cm

En ljushållare lös med gammal lagning

289250

2015-01-28