Ljusstakar silver London 1771

Ljusstakar silver London 1771
Ljusstakar silver London 1771
Ljusstakar silver London 1771
Ljusstakar silver London 1771
Ljusstakar silver London 1771
Ljusstakar silver London 1771
Ljusstakar silver London 1771
Ljusstakar silver London 1771
Ljusstakar silver London 1771
Ljusstakar silver London 1771
Ljusstakar silver London 1771
Ljusstakar silver London 1771

Klubbat för:

20 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par sterlingsilver, London 1771, stämplade S.I, kolonnskaft, kvadratisk fot med akantus, snedgodronverad fotkant, lösa ljushattar, fylld botten, höjd 30 cm

Smärre ytslitage och mindre bucklor

289242

2015-01-28