Ljusstakar silver

Ljusstakar silver
Ljusstakar silver
Ljusstakar silver
Ljusstakar silver
Ljusstakar silver
Ljusstakar silver
Ljusstakar silver
Ljusstakar silver
Ljusstakar silver
Ljusstakar silver

Klubbat för:

23 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, silver, gustaviansk stil, stämplade C G Hallberg, Stockholm 1906, bär spår av förgyllning, höjd 28 cm, vikt ca 1140 g

289228

2015-01-28