Tallrik Qianlong
2015-01-28
289211
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
TALLRIK, porslin, Kina, 1700-tal, Qianlong (1736-95), oktagon modell, dekor i famille rose, motiv av blommor, diameter ca 28 cm
Omfattande lagningar