Alfred Thörne oljemålning
2015-01-28
289188
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
THÖRNE, Alfred (1850-1916): Skogstjärn, signerad och daterad A Th 1886, olja på duk, ca 27x42 cm, oramad
Dukskada, krackeleringar