Hugo Zuhr oljemålning
2015-01-28
289175
| Klubbat belopp | 5 600 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
ZUHR, Hugo (1895-1971): Landskap, monogramsignerad, olja på duk, 54x73 cm
Dubblerad