Geor Suttner oljemålningar
2015-01-29
289169
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SUTTNER, Georg (född 1922): (2), "Mot stjärnorna"" resp. "En krukaI", signerade Suttner, olja på duk, 14x12 resp. 30x10 cm, oramade