Hans Viksten
2015-01-28
289166
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
VIKSTEN, Hans (1926-1987): Snöripa i landskap, signerad och daterad Viksten 76F, blandteknik på papper, 31,5x23 cm