Georg Suttner oljemålning
2015-01-29
289165
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SUTTNER, Georg (född 1922): Hus, signerad Suttner, olja på pannå, 27x35 cm
Mindre skada i marginalen