Hans Viksten
2015-01-28
289160
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
VIKSTEN, Hans (1926-1987): Komposition med figurer i soluppgång, signerad och daterad H Viksten 76F, blandteknik på papper, 31x23 cm