Madeleine Pyk litografier
2015-01-28
289124
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PYK, Madeleine (född 1934): (3) "Restaurant La Campanette", "Ateljén", samt interiör, signerad M Pyk, numrerade 781/5000, färglitografier, 55x42 resp 57x44 cm cm