Väggappliquer 1 par
2015-01-28
289115
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
APPLIQUER, 1 par, 1800-talets andra hälft, Louis XVI-stil, förgyllda, för 2 ljus vardera, pastellagedekor, höjd ca 40 cm
Slitage och skador