Målning 1900-tal
2015-01-28
289109
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Stilleben, olja på duk, 80x100 cm
Spikhål, ytskador