Blomsterstilleben
2015-01-28
289106
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1900-tal, blomsterstilleben, signerad Van Jakob, olja på pannå, ca 59x49 cm