Olle Nyman oljamålning
2015-01-28
289096
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
NYMAN, Olle (1909-1999): Skulptur, signerad O. Nyman, olja på pannå, 41x33 cm