Olle Nyman oljemålning
2015-01-27
289085
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
NYMAN, Olle (1909-1999): "Med uppsatt hår", signerad O. Nyman, olja på pannå, ca 34x25 cm
Smärre färgborfall