Frans Wilhelm Odelmark oljemålning
2015-01-28
289079
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ODELMARK, Frans Wilhelm (1849-1937): Basar, signerad F W Odelmark, olja på duk, 48x40 cm