Sandro Chia etsning carborundum
2015-02-03
289063
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
CHIA, Sandro (född 1946): Figurkomposition, signerad och numrerad Chia, 44/50, etsning och carborundum tryckt i färger samt handkolorerad, 92x126 cm, oramad