Leopold Fare oljemålning
2015-01-27
289053
| Klubbat belopp | 3 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
FARE, Leopold (1926-1996): "Stilleben", signerad Fare, olja på duk, a tergo daterad 1986-88, ca 54x45 cm
Proveniens: Direkt från konstnärshemmet