Karl Höglund färglitografi
2015-01-27
289028
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HÖGLUND, Karl (född 1940): Servitrisen, signerad Karl Höglund, numrerad 143/290, färglitografi, bladmått 43x53 cm