Ulf Trotzig
2015-01-28
289000
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TROTZIG, Ulf (1925-2013): Komposition i blått, signerad Trotzig, 25/70, färgetsning, 59,5x34,5 cm