Ulf Trotzig
2015-01-28
288997
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TROTZIG, Ulf (1925-2013): Komposition mot orange bakgrund, signerad Trotzig, 42/70, färgetsning, 59,5x34,5 cm