Ulf Trotzig
2015-01-28
288995
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TROTZIG, Ulf (1925-2013): Komposition i grönt, signerad Trotzig, 63/70, färgetsning, 59x34,5 cm