Oljemålning
2015-02-01
288950
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Interiör med broderande kvinna, otydligt signerad, olja på duk, ca 46x32 cm
Dubblerad, krackelerad, färgbortfall