Oljemålning
2015-01-26
288945
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MONOGRAMISTEN B, (2) insjölandskap, 18/1900-tal, olja på pannå, 19x27 cm vardera
Proveniens: Salnecke Slott, Uppland
Ytskador