Anders Palmér oljemålning
2015-02-02
288941
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
PALMÉR, Anders (född 1958): Gotländskt landskap, signerad Palmér, olja på duk, 95x95 cm