Lennart Jirlow färglitografi
2015-01-26
288912
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
JIRLOW, Lennart (född 1936): Konsthandlaren, signerad L. Jirlow samt numrerad, färglitografi, 45x55 cm
Gulnader