John Jon-And akvarell
2015-02-10
288858
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
JOHN JON-AND, 1889-1941, Liggande, akvarell, stämpelsignerad., 42x47 cm