Matservis Rörstrand
2015-01-26
288844
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MATSERVIS, 53 dlr, porslin, 1900-tal, Rörstrand, bestående av: 12 mattallrikar, 13 djupa, 9 bordstallrikar, 11 assietter, 3 uppläggningsfat, 4 uppläggningsskålar, såsskål
En djup tallrikar med nagg undertill