Carl Anton akvarell
2015-01-26
288843
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
AXELSSON, Carl-Anton (född 1933): Skärgårdsklippor, signerad Carl Anton, akvarell, ca 28x36 cm
Med dedikation a tergo.