Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
KARMSTOLAR, 1 par, Kina, 1900-tal, sitthöjd 50, bredd 63 cm
Skador
288795
2015-01-25
Gör en kostnadsfri värdering här