Ring 18 k guld diamanter och pärlor 1800-tal
2015-01-25
288772
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
RING, 18 k guld, dekor med svart emalj, 4 halvpärlor, 7 smådiamanter, 1800-talets andra hälft, ringstorlek ca 14,5 mm, vikt ca 4 g
Svart emalj med skador