Saltkar silver
2015-01-25
288745
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
SALTKAR, 1 par, silver, båtformade, slipad insats i klarglas, längd ca 13 cm
Lagningar, smärre nagg