Dosa Moskva
2015-01-25
288731
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
DOSA, silver, Moskva, oidentifierad mästarstämpel, dekor av blomster i emaljfärger, invändigt förgylld, vikt ca 62 g
Smärre slitage, dekor med emaljbortfall