Oskar Bergman akvarell
2015-01-25
288698
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BERGMAN, Oskar (1879-1963): Torghandel Sundsvall, signerad och daterad Oskar Bergman Sundsvall 1957, akvarell, 28x39 cm