vägglampor
2015-01-24
288661
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
VÄGGLAMPOR, 1 par, 1900-tal, mässing och frostade glaskupor, höjd ca 33
Mindre slitage