Byrå 1960-tal
2015-01-24
288641
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BYRÅ, 1960-tal, fanérad i teak, höjd 72, 75x42 cm
Bruksslitage, ovandel med fläckar