Oidentifierad konstnär olja på pannå
2015-01-26
288580
| Klubbat belopp | 5 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (omkring 1800): Landskap med fiskare, bär signatur, olja på pannå, 27,5x39,5 cm
Smärre färgbortfall, lagning