Interiör med sällskap oljemålning
2015-01-24
288571
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Interiör med sällskap, otydligt signerad, olja på duk, ca 37x53 cm, oramad
Färgbortfall vid kanterna