Madonnan med barnet oljemålning
2015-01-24
288566
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Madonnan med barnet, olja på pannå, ca 26x19 cm
Smärre färgbortfall, retuscheringar