Disney World Musse Pigg
2015-01-24
288563
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
DISNEYANA, otydligt signerad och daterad Zak P... 98, teckning, föreställande Musse Pigg, ca 23x28 cm